Odata ce-ai ajuns in Centrul Istoric, inevitabil ai sa-i treci pragul.E locul acela “misto” despre care vorbeste toata lumea,unde distractia si voia buna sunt la ele acasa.Vei fi tot timpul surprins cu muzica pe toate gusturile, care va incinge de fiecare data atmosfera.Freddo Bar&Lounge este un locatie in care petrecerile si evenimentele speciale se tin lant. Muzica de calitate atent selectionata pentru a multumi si cele mai pretentioase gusturi.
Bauturi speciale, cocktail-uri preparate dupa retete din intreaga lume.Conceput si decorat intr-un stil simplu, dar extravagant, Freddo Bar&Lounge isi intampina clientii cu o atmosfera primitoare.
continua cu gustari si paste, garnituri, salate si deserturi.
E o locatie in care fiecare dintre noi isi va gasi locul!
10:00-02:00
10:00-02:00
10:00-02:00
10:00-02:00
10:00-02:00
10:00-02:00
10:00-02:00
Da
Da
Da
Da
ADRESA: Strada Smârdan 24, Sector 3, București 030076, România
TELEFON: 0722373336
Serviciu excepțional.
Personalul super atent.
Ambianta de nota 10.
O sa revin de fiecare data când vreau sa ma simt bine.
Mulțumesc FREDDO!
Se fura ca in codru..de la gecile lasate pe canapea...carduri..laptopul din rucsac..pana la vinul din sticla..si asta miercurea si vinerea trecuta!!muzica e super,dar la ce preturi au(1200 ron 3 sticle de Bacardi cu Pepsi si gheata) ar trebui sa isi trateze clientii cu respect si sa nu mai permita ciorditorilor accesul inauntru!am vazut ca multi se plang de asta,dar nimeni nu face nimic..deci cu siguranta eu cu prietenii mei vom spune pas clubului Fredo
Pizza a fost decenta dar servirea a lasat de dorit. Cred ca este un loc mai mult pentru distractie nu neaparat pentru mancare.
-Masa era de 2 persoane, nu de 4 cum am rezervat și foarte inghesuită.
-La telefon a menționat "o sticlă de alcool", nu și tariful minim de 440 lei.
Ospătarul știa că pe lângă vinul de 220 lei, vom comanda mâncare și alte băuturi alcoolice individuale.
Nu s-a putut, am eliberat masa.
De Dragobete, anul în curs, a fost tarif de pandemie? Intre 130-160 lei a fost sticla comandată cu rezervare. Acum nu s a putut nici de 220 lei. Era joi dar era sărbătoare tradițională când am stat la taifas ultima dată la dvs.
Consumație am fi făcut, dar eram condiționați să luăm anumite sticle de alcool, detaliu care la telefon nu ți se spune.
Locatie pozitionata in centrul Bucurestiului, spatioasa, destul de liber pe timp de zi. Meniu variat de bauturi, mancare bunicica, raportul calitate-pret rezonabil, service ok.
O masa pentru o persoana pana in 100 lei.
Ziua localul este ok.
In schimb seara, in week, va recomand sa aveti grija la ciorditori. Totul se transforma intr un club de muzica faina cu oameni misto unii dintre ei (se cam freaca spate n spate cu tine dar aia e, accepti ca n ai ce face) dar atii sunt chititi dupa ciordeala, asa ca aveti grija.